Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відзначення Європейського дня мов в Ленковецькому НВК

Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина.

В. Гете

  26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Цей день не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає вивчати їх. Знати як мінімум ще одну мову – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність.

  Цього року до відзначення даного свята долучився і Ленковецький НВК. В нашій школі було проведено ряд заходів, спрямованих на посилення мотивації до вивчення іноземних мов серед учнів. На уроках англійської мови  учням розповідали про необхідність вивчення іноземних мов, їх важливість та роль у світі. Цікаво та інформаційно-насичено пройшов захід «As many languages you know as many times you are a man.» Обговорювали феномен багатомовності, хто такий поліглот і які можливості відкриваються для цієї людини. Також під час заходу учні дізналися багато цікавих фактів про різні мови, якими розмовляють у Європі.  Наймолодші учасники свята мали можливість взяти участь у музичних вправах англійською мовою. Учні 4 класу брали участь у квесті «Smart English». Азартна атмосфера під час обговорення відповідей на питання та підтримка вболівальників сприяли гарному настрою всіх присутніх. Шестикласники зіграли в гру-вікторину «Jeopardy», що дозволила учням не тільки перевірити і показати свої знання з англійської мови, а й проявити всю свою спритність та кмітливість. Учні 7 класу пройшли фотоквест “Adjectives Scavenger Hunt” на подвір’ї нашої школи.

  Підводячи підсумки Європейського дня мов, ми з учнями дійшли висновку, що вивчаючи іноземну мову, ми не тільки вчимося говорити, а ще й дізнаємося багато цікавого про країну, де цією мовою розмовляють, культуру цього народу, історію та звичаї, тим самим розширюючи свій кругозір. Адже у кожної країни є своя "візитна картка" – це місця, люди, або речі, якими вона відома.

  Всі заходи були радісно сприйняті учнями, вони із задоволенням приймали в них участь. Тож, сподіваємось, що святкування Європейського дня мов стане доброю традицією у нашій школі.

                 « повернутися до списку новин