Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Впевнений старт- фундамент успішної підготовки дітей до навчання в школі»»

У листопаді на базі дошкільного навчального закладу №2 смт. Кельменці проведено семінар – навчання вихователів старших груп дошкільних закладів району на тему «Програма «Впевнений старт- фундамент успішної підготовки дітей до навчання в школі»»

Представлені форми роботи: –«Бенефіс книжки» Хрестоматія літературно- художніх творів з методикою використання «Книжка щодня» ознайомила директор закладу А.В.Руда; практичний показ заняття в старшій групі на тему дня : «Перетворення: що можливо, а що ні» продемонструвала вихователь-методист Г.К.Юрнюк та музичний керівник В.І. Власова.

Вихователь – методист Бабинського дошкільного навчального закладу А.А.Карапчієвська ознайомила присутніх із методом «Лялька як персона» для соціального і психологічного розвитку дитини.

Наостанок, для підтримки позитивного настрою і збагачення педагогічного досвіду вихователів, директор ДНЗ провела семінар-тренінг «Вперед і вгору». Для завершення семінару –навчання та підведення підсумків до слова запросили начальника відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти райдержадміністрації Л.П.Андрущак.« повернутися до списку новин