Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проєкт «Стадіон для людей»

У рамках співпраці з громадою учнівська команда Мошанецької ЗОШ, що на Буковині, протягом жовтня - листопада працювала над проєктом «Стадіон для людей». Ідея проєкту належить учням, які прагнули зробити сільський стадіон більш комфортним і сприятливим для занять спортом не тільки для себе, а й для інших жителів села. Звернулись до сільського голови та уклали з ним угоду про співпрацю і партнерство. Для консультацій залучили ще й футбольну команду. Не залишилася байдужою і громада села.

Під час неодноразових зустрічей учнівської команди з сільським головою Станіславом Дмитровичем Грубим, депутатом сільської ради Василем Танащуком та капітаном футбольної команди села Богданом Безерком обговорювались шляхи реалізації проєкту. Зі своєї сторони учні здійснили прибирання стадіону з роздільним збором сміття та організували групу підтримки футбольної команди для допомоги у підготовці футбольного поля до ігор. Хоча наш проєкт ще не завершений (в планах ще облаштування стадіону навесні), але позитивні зміни вже відбулися:

  • наш стадіон чистий і доглянутий;
  • старшокласники навчилися сортувати сміття;
  • наші учні стали більш ініціативними та активними;
  • набули вмінь домовлятися та співпрацювати з іншими.

Учнівська команда продовжує співпрацю з сільською радою та активною молоддю села. Є нові ідеї, а значить, попереду чекають нові проєкти.

              « повернутися до списку новин