Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти райдержадміністрації

  12 листопада  2019 року під керівництвом начальника управління освіти райдержадміністрації Любові Мартинюк  відбулася щотижнева апаратна нарада  працівників управління освіти.

  На нараді розглянуто важливі освітянські питання.

  Любов Іванівна звернула увагу на важливі питання тижня: планування роботи на грудень місяць,  підготовка до проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності  «Учитель року-2020»,  проведення олімпіад районного рівня з базових дисциплін.

  Кожен із присутніх доповів про напрямки своєї роботи на тиждень.

  Головний спеціаліст управління освіти Тетяна Гарюк працює над планом роботи управління освіти на грудень місяць.

  Олег Матковський, завідувач районним методичним кабінетом, розповів про хід підготовки до проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2020» та районного семінару вчителів географії на базі Лівинецької ЗОШ.

  Методист РМК Дмитро Гулійчук працює над узагальненням інформації про стан бібліотек на виконання доручення ДОН, отримує підручники з бібколектора та займається їх розподілом.

  Олександр Ткач, методист РМК, працює над формуванням графіка курсової перепідготовки педагогічних працівників на 2020 рік, бере участь у вебінар-нараді з проблеми «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), змагань з допризовної підготовки у 2019 році та організація ігор у 2020 році».

  Анжела Грицик, методист РМК, працює  з учителями 3-іх класів (локація №3), проводить районні семінари з учителями 2-их та 4-их класів на базі Комарівського та Перковецького НВК.

  Євгенія Яцишена, методист РМК, готує звітні матеріали по олімпіаді з німецької мови, матеріали для проведення районного етапу олімпіади з французької мови, працює над організацією учнівської школи вихідного дня для учнів 10-11 класів по підготовці до ЗНО, над організацією проведення тестування учасниками конкурсу «Учитель року - 2020» в номінаціях «Зарубіжна література» та «Образотворче  мистецтво».

  Методист РМК Таїсія Паламар працює над організацією анкетування вчителів англійської мови, організацією  навчання вчителів 3-4 класів, які викладають англійську мову, організацією реєстрації на Go Camp, займається відправкою матеріалів «Кенгуру» та підготовкою до проведення олімпіади районного рівня з інформатики та фізики.

  Тетяна Музика, методист психологічної служби району, працює над узгодженням пропозицій працівників, які йдуть на конкурс соціальних педагогів та практичних психологів згідно вимог по структурі та змісту.

  За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.

 « повернутися до списку новин