Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Каскадні заняття з учителями української мови та літератури району

  На базі Кельменецького ліцею-опорного закладу протягом І семестру 2019/2020 навчального року проходили каскадні тренінгові заняття з учителями української мови та літератури району з метою підвищення якості підготовки учнів до ЗНО.

  Каскадні заняття проводили вчителі, які працюють з одинадцятикласниками: Крива Дана Василівна, вчитель Кельменецького ліцею-опорного закладу; Подолян Ірина Борисівна, вчитель Бузовицького НВК; Гордич Анжела Іванівна, вчитель Нелиповецького НВК; Власова Альбіна Іванівна, вчитель Комарівського НВК.

  Вчителі поділилися методичними родзинками щодо підготовки учнів з тем «Орфографія», «Орфоепія»,  «Лексикологія», «Фразеологія», продемонстрували цікаві форми роботи з даних тем.

  Було опрацьовано з колегами першу сторінку робочого зошита ЗНО (інструкцію), яка є своєрідною підказкою для учнів з усіх тем, окрім «Фразеології» та «Лексикології», розглянуто на практиці використання правила «П’ять пальців».

  На заняттях розглядалося ряд найважливіших моментів з таких тем, як:  рід іменників, закінчення  -а, -я, -у, -ю в іменниках ІІ відміни, ступені порівняння прикметників, відмінювання числівників, числівники на позначення часу, узгодження іменників з числівниками, дієвідмінювання дієслів, правопис прислівників, наголос у словах.

  Колеги ділилися досвідом щодо використання на уроках літератури асоціативних карток та  лайфхаками з підготовки учнів до написання власного висловлювання.

  Переконалися, що такі тренінгові заняття корисні і  дадуть відповідний результат.

                 

 « повернутися до списку новин