Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося засідання ради районного методичного кабінету

  У четвер, 19 грудня 2019 року,  на базі районного методичного кабінету управління освіти райдержадміністрації відбулося чергове засідання ради РМК.

  На засідання запрошувалися: виконуюча обов’язки начальника управління освіти райдержадміністрації  Гарюк Тетяна Георгіївна, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Паламар Таїсія Миколаївна, члени ради.

  Завідувач районним методичним кабінетом Матковський Олег Віссаріонович та Гарюк Тетяна Георгіївна  привітали присутніх зі святом Святого Миколая, прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, побажали міцного здоров'я, натхнення, успіхів у роботі, родинного затишку та благополуччя.

  Вчителем – логопедом інклюзивно-ресурсного центру Бордюжан Лілією Петрівною було висвітлено питання про особливості організації індивідуальної та інклюзивної форм навчання в 2019/2020 н.р. у закладах освіти району.

  Олег Віссаріонович проінформував учасників засідання про результати участі педагогів району в І турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2020” і подякував заступникам з НВР за високий рівень роботи з розвитку й активізації творчого потенціалу педагогічних кадрів через участь їх у конкурсах професійної майстерності та висловив сподівання,  що в наступному році активність участі вчителів у різноманітних професійних конкурсах буде високою.

  Паламар Таїсія Миколаївна детально розповіла присутнім про результативність проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад та підготовку до участі в обласному етапі і наголосила про необхідність дотримання всіх вимог щодо участі учнів у обласному етапі олімпіад.

  Про виконання заходів щодо підвищення якості знань випускників закладів освіти району з української мови та літератури у ЗЗСО району повідомила  Євгенія Вікторівна Яцишена, методист районного методичного кабінету.  Вона  наголосила,  що дирекціям шкіл потрібно постійно сприяти залученню вчителів української мови та літератури району до участі в каскадних заняттях та учнів випускних класів у роботі учнівської школи вихідного дня, де учні мають змогу підвищити свої знання по підготовці до ЗНО з української мови та літератури.  Євгенія Вікторівна наголосила заступникам з НВР на участь вчителів у фахових конкурсах «Учитель року» та «Соняшник – учитель».

  Працівники Кельменецького РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць проведення новорічних та різдвяних свят у закладах освіти району, наголосивши на належне дотримання та виконання правил пожежної безпеки адміністраціями шкіл та дитсадків.  .

  Радою РМК було затверджено ряд авторських напрацювань педагогів району з напрямків  німецька мова, початкова освіта та дошкілля.

  Члени ради РМК обговорили ряд інших важливих робочих питань.

  Під час підведення підсумків було розглянуто, обговорено та прийнято рекомендації.

                           « повернутися до списку новин