Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Година психолога в 3 класі

Уроки, підготовка домашніх завдань… Не  всім школярам ці заняття приносять задоволення. Тому педагоги заздалегідь повинні зрозуміти чи є проблеми у дітей, що вони відчувають, коли думають про школу, чи хочеться їм сидіти за партою? На ці питання шукає відповідь і практичний психолог.

Робота в даному напрямку в Нелиповецькому НВК починається з виявлення проблем психологом. Після цього підводиться підсумок у вигляді висновків і рекомендацій для тих спеціалістів, які займаються навчанням і розвитком дітей у НВК. Також паралельно відбувається консультування батьків, без співпраці з якими не досягти успіху і педпрацівникам.

Після діагностики  попереду цілий рік корекційно-розвивальної роботи, яка вже почалася. Практичним психологом закладу Федорюк Н.А. в рамках години психолога в грудні було проведено чергове заняття з розвитку інтелектуальних здібностей  молодших школярів, під час якого корегувались виявлені недоліки, діти у спілкуванні з однолітками і психологом долали труднощі, які заважають їм у навчанні і саморозвитку.

Щоб діти довірились нам, дорослим, ми повинні памятати слова                   Ш. Амонашвілі: «Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві».« повернутися до списку новин