Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень англійської мови в Ленковецькому НВК

Скільки мов ти знаєш,

Стільки разів ти людина.

Предметні тижні у школі - одна з найцікавіших форм організації навчально - виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. Тому з 16 по 21 лютого в Ленковецькому НВК пройшов тиждень англійської мови. Метою проведених заходів було вкотре переконати учнів в тому, що англійська мова є не тільки важливим шкільним предметом, який обов’язково стане потрібним у житті.

Учні мали змогу додатково практикуватися в усному мовленні на базі засвоєних граматичних структур, розвивати мовні вміння й навички, збагатити свої знання про британський стиль життя, звичаї і традиції англомовних країн.

Тиждень розпочався інформаційною розминкою “English is cool and fun” в якій йшлося про роль і значення вивчення іноземних мов в житті людини. “Bright English”, калейдоскоп цікавих висловів про англійську мову, став гарним доповненням цього заходу. Учні також переглянули відеоролики з лайфхаками для кращого вивчення іноземної мови.

У вівторок учні 1-2 класів брали участь у matching games “Letters seek animals!”, де учні удосконалювали знання з англійської мови, розвивали логічне мислення, пам'ять, увагу. Дуже жваво та креативно пройшов квест “I will study – I will win” серед команд учнів 3-4 класів.

В середу молодші школярі мали змогу погратися в “Ice Figure Game”. А учні 6 класу взяли участь в “Grammar Auction”, показавши свої знання з англійської граматики. Шестикласники також представили галерею визначних місць Лондона, здійснивши уявну подорож до столиці Сполученого Королівства.

Четвертого дня була проведена вікторина для учнів 7-8 класів “Your knowledge is your power”. Вони взяли участь у мовному змаганні step by step, а учні 4 класу зіграли у Spelling Bee Game. Третьокласникам сподобалося розв’язувати кросворди та складати мовні пазли.

В п’ятницю десятикласники зустрілися в дискусійному клубі “Is the Earth in Danger?” і обговорювали проблеми екології і довкілля. Цього ж дня аналізували та підвели підсумки роботи за тиждень. Організатори тижня сподіваються, що їм вдалося заохотити учнів до вивчення іноземних мов.

              « повернутися до списку новин