Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Адаптація – запорука гармонійного розвитку

  Перший клас – складний період в житті маленьких школярів. Тільки вчора ходили до дитсадка, а сьогодні нові вимоги і правила.

  П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, чекають від учителів, батьків допомоги і підтримки.

  У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу.

  Отже, кінець жовтня – це перші висновки і відповіді на запитання: «Які є проблеми у дітей?», «Що вони відчувають, коли думають про школу?», «Чи хочеться їм сидіти за партою?»

  Після висновків надаються рекомендації педагогічним працівникам, які займаються навчанням і розвитком дітей у НВК. Також паралельно відбувається консультування батьків, без співпраці з якими не досягти успіху педколективу.

  Після діагностики  попереду цілий рік корекційно-розвивальної роботи, під час якої усуваються виявлені недоліки, долаються труднощі, які заважають юним школярам у навчанні і саморозвитку.

  Практичний психолог НВК с. Нелипівці

  Федорюк Н. А.

             « повернутися до списку новин