Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у Нелиповецькому НВК

  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Нелиповецькому НВК дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

  Основними завданнями заходів було:

- привернення уваги дітей до актуальних як для українського суспільства, так і для нашого закладу, проблем щодо насильства;

- проведення інформаційної кампанії з метою підвищення обізнаності школярів з формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

  В зв’язку з цим у НВК протягом 16 днів проводились наступні заходи із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми:

1) Інформаційна хвилина на загальношкільній лінійці «16 днів проти насильства» (заст. директора з ВР, практ. психолог Федорюк Н.А.)

2) Зорові тренінги для здобувачів освіти: «Людина – не товар!», «Людська гідність – найвища цінність» (практ. психолог Федорюк Н.А.)

3) Година спілкування в 5 кл.: «Діти мають право… Що таке булінг?» (кл. керівник Ранецька Т.С., практ. психолог Федорюк Н.А.)

4) В рамках тижня біології в 6 кл. відбулась «Подорож до країни Здоров’я», під час якої було наголошено, що діти мають право на якісне харчування, зміцнення та збереження здоров’я (вч. біології Веселовська Р.А.)

5) З учнями 8 кл. переглянуто презентацію «Торгівля людьми: як це попередити» (практ. психолог Федорюк Н.А.)

6) Учні 4 класу під керівництвом класовода Косташ Г.І. в рамках акції «16 днів без насильства» продемонстрували вихованцям ДНЗ та одноліткам закладу свої акторські здібності: виступили з казкою «Чарівна подорож Червоної Шапочки».

  Діти початкової школи довели, що в наш важкий час, переповнений жорстокістю і насиллям, можна зробити життя кращим, якщо нести людям світло, добро, мрію.

  Отже, ми всі повинні пам’ятати, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

                       « повернутися до списку новин