Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Англомовний табір в Бабинській школі

Літо – найулюбленіша пора року дітей, це час веселих канікул, незабутніх подорожей, цікавого відпочинку, необхідного оздоровлення.

З 17 червня  22 учнів Бабинської  школи мають  змогу відпочити з користю, вивчаючи англійську мову в мовному таборі з денним перебуванням за участю іноземного волонтера, який подолавши тисячі кілометрів прилетів до України.  Це Пінак Гайквад з Індії, 19 річний студент, який навчається бізнесу в одному із престижних коледжів у своїй країні. Це його перша подорож за кордон.

Метою літнього мовного табору є, насамперед, створення англомовного середовища та умов для заохочення дітей до вивчення англійської мови.

Основним завданням  учителя Андрущак Аліси Спиридонівни - показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робиться на практичній частині і знаннях, які можна застосувати пізніше в інших сферах.

У мовному таборі діти мають можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності, адже заплановані  і реалізовані різноманітні форми та методи роботи з дітьми, а саме: географічні вікторини, проекти, конкурси, спортивні та лінгвістичні ігри, екскурсія «У гармонії з природою», поїздка в «Сонячну Долину».

Табірна зміна розпочалася традиційним відкриттям «Opening party», де діти мали змогу дізнатися цікаві факти з біографії  волонтера та один про одного.

Кожен день починається з активностей,  які  запропоновані волонтером. Надзвичайно цікавим і неочікуваним було практичне заняття з йоги.

 Учні  школи отримують  практичні навички у застосуванні англійської мови, навички роботи в команді та в групах і «море» позитивних  емоцій. Діти діляться думками щодо реалізації нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати в майбутньому.« повернутися до списку новин