Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Кельменецькі спортсмени здобули 14 медалей на турнірі з пляжної боротьби

З 23 по 24 липня в одному з найдавніших міст України, відбулися Всеукраїнські змагання з пляжної боротьби серед дітей, молодших юнаків та юнаків «Пляжна Фортеця». Участь у змаганнях взяли 9 команд з Києва, Одеси, Чернівців, Хмельницького, Тернополя, Борщіва, Теребовлі, Кельменців, Кам'янець-Подільського. Таким чином на турнір прибули 140 спортсменів  вікових груп "діти", "молодші юнаки" та "юнаки"  з 5 областей України.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснили Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України, Міністерство молоді та спорту України та Відокремлений підрозділ Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України у Хмельницькій області.

За результатами змагань командні місця було розподілено так: 1 місце - місто Хмельницький, 2 місце - місто Кам'янець-Подільський, 3 місце – смт. Кельменці, 4 місце – місто Одеса.

Вихованці ДЮСШ здобули 6 перших, чотири – других, чотири – третіх місць. Підготував спортсменів тренер-викладач Кельменецької  ДЮСШ Гуляк Вадим.« повернутися до списку новин