Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День Святого Миколая в Нелиповецькому НВК

Є на світі свят багато
Урочистих, визначних,
Але Миколая свято
Найприємніше із них…

  Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

  Цього року до нашого НВК завітало два Миколая! З теплими словами та щедрими побажаннями один з них звернувся до всіх дітей закладу, а йому допомагали 5-тикласники разом з педагогом-організатором Ранецькою Т.С.

  Для учнів початкової ланки класоводами 1-4 класів Мосейчук О.В., Самошиною В.М., Колесник М.І., Косташ Г.І. спільно з вітальною групою районного Будинку культури була організована святкова конкурсна програма, де дітки мали змогу повеселитись, позмагатись у кмітливості, винахідливості та зробити чудове селфі зі справжнім казковим Святим Миколаєм та його чарівними помічницями Наталкою та Настею.

  А в 3 класі в цей день (класовод Колесник М.І.) відбувся майстер - клас з виготовлення смачних святкових подарунків своїми руками.

  Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.    

                  « повернутися до списку новин