Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень біології в Нелиповецькому НВК

Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо.

Сократ

  З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення і поширення передового педагогічного досвіду, підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку школярів, в Нелиповецькому НВК вчителем біології Веселовською Р.А. був проведений тиждень біології. Девізом цього року стали слова Сократа: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо». Чому саме тематика здоров’я?  Адже, 1 грудня — Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом, тому протягом тижня були проведені наступні заходи:

  Почався тиждень з інформаційної лінійки, на якій  учні 7 класу виступили з повідомленнями про здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до здоров’я і профілактику  шкідливих  звичок.

  Протягом тижня учні 1-6 класів прийняли участь у конкурсі малюнків на тему:  «Вітаміни - наші друзі!».

  Особливо запам’яталась учням 6 класу уявна гра–подорож «До країни Здоров'я», під час якої у дітей пробудилось бажання вести активний спосіб життя, берегти та зміцнювати здоров’я, виховувати хороші звички та перетворювати набуті знання у внутрішню потребу.

  Тренінг «Здорове харчування, як складова здорового способу життя»  сподобався учням 5 класу, який дав змогу їм ознайомитися з інформацією про корисне для здоров’я харчування, пояснити взаємозв’язок між здоровим харчуванням та здоровим способом життя.

  Для старшокласників проведено урок–застереження  «Не дай СНІДу шанс», де проаналізували анкетування про венеричні хвороби, що провели учні 8 класу.

  Отже, «здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо». Ми всі маємо памятати, що людина щаслива, коли здорова.

                « повернутися до списку новин