Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося засідання ради районного методичного кабінету

   У четвер, 12 вересня 2019 року,  на базі районного методичного кабінету управління освіти  відбулося засідання ради РМК. 

  На засідання запрошено голову районного профспілкового комітету працівників освіти і науки Паламар Таїсію Миколаївну, членів ради. 
 Завідувач районним методичним кабінетом Матковський Олег Віссаріонович привітав присутніх з початком роботи ради РМК у новому 2019/2020 н.р. і побажав плідної праці.

  Завідувач РМК Олег Матковський ознайомив присутніх з порядком денним, наголосивши на тому, що у роботі ради  візьмуть участь працівники інклюзивно-ресурсного центру. 
 Олег Віссаріонович  проаналізував кількість розглянутих та поданих на розгляд ради авторських програм гуртків педагогічних працівників району, звернувши увагу на різноманітність напрямків гуртків. Рада РМК затвердила 40 програм гуртків різного спрямування.

 Директор Кельменецького інклюзивно-ресурсного центру Гречанюк Богдана Вікторівна та учитель-дефектолог Бриндак Валентина Василівна надали заступникам директорів з НВР методичні рекомендаці щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти. 
 Члени ради РМК обговорили та внесли зміни до проекту наказу «Про організацію науково-методичної роботи з керівними кадрами та педагогічними працівниками району  в 2019/2020 н.р.» 

 Роботу психологічної служби у 2018/2019 н.р. детально проаналізувала у своєму виступі Музика Тетяна Миколаївна.
   Члени ради РМК розглянули ряд інших важливих робочих питань.
  Під час підведення підсумків було розглянуто рекомендації та побажання щодо подальшого планування роботи ради районного методичного кабінету.

                         « повернутися до списку новин