Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Новорічні ранки в Ленковецькому ДНЗ «Малятко»

  З настанням Нового року всі ми очікуємо свята і приємних вражень. І саме таке свято провели 28 грудня у Ленковецькому ДНЗ «Малятко».

  У молодшій групі, діти разом з батьками, завітали на новорічну розвагу «Котики і мишки бавилися трішки». Веселі хороводи, ігри, конкурси, танці, вірші, пісні, зустріч Зими та Діда Мороза. Це все було з дитячим сміхомі веселою атмосферою, яку підтримували головні герої кішки Мурка і Мурчик та миші Спритнуля та Веселун.

  Вихованці середньої групи разом з вихователем Логіновою О.В. побували в гостях у новорічної красуні. Вони із радістю веселилися, гралися, співали і декламували вірші. Особливо запальним був танок веселих сніговиків. Батьки теж не залишилися осторонь. Вони всі разом у хороводі веселили ялиночку. Бо саме ця вічно-зелена красуня і була головною на їхньому святі.

  Музикарішко О.В. і її старші дошкільнята створили театралізоване дійство «Вертеп» зі своїми несподіванками та сюрпризами. Діти так старанно, чудово і неповторно обігрували ролі, що ніхто з глядачів не залишився байдужим. А коли звучали колядки і щедрівки, то у всіх в залі горіли очі. У кінці свята музичний керівник разом з гостями заколядували. Та так, що бабусі і дідусі співаючи плакали…

  Директор Ленковецького НВК Серній С.А. привітав усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Подякував всім за все та побажав тільки щастя.

                    « повернутися до списку новин