Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День Захисника України (Вовчинецький НВК)

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  –  у Вовчинецькому НВК було проведено заходи до дня Захисника України: Презентація літератури «З історії козацтва» (9 клас), бесіда «Історія козаків для розумних малюків» ( 1 клас), година спілкування «Посвята в козачата» (6 клас), урок-гра «Нащадки козацької слави»( 7 клас), лекція: «За землю рідну, за Вітчизну вони на захист стать готові!» ( 8 клас), участь у конкурсі до Дня Захисника України на сайті «На Урок» (2 клас) - метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Був проведений флешмоб під назвою «Дякую Захисникам України».

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.

Хочемо побажати всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте — ПЕРЕМОГИ! Перемоги над ворогами, незалежно хто це і де знаходиться!

                « повернутися до списку новин