Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбувся районний семінар вчителів французької мови

  12 грудня 2019 року на базі Кельменецького районного дитячо-юнацького центру відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів французької мови.

  Розпочалося воно з напутніх слів та побажань плідної праці завідувача районним методичним кабінетом управління освіти Кельменецької райдержадміністрації Матковського Олега Віссаріоновича.

  Методист районного методичного кабінету Яцишена Євгенія Вікторівна ознайомила присутніх з планом роботи засідання.

  Керівник районного методичного об’єднання вчителів французької мови Ранецька Тетяна Сергіїївна широко та змістовно розкрила тему «Комунікативність, мовленнєва спрямованість сучасного уроку іноземної мови», познайомила з різноманітністю форм роботи учнів на уроці в умовах НУШ.

  Вчитель  французької мови Бурдюзького НВК Кацап Геннадій Миколайович провів з присутніми практичне заняття на тему «Навчання французькій мові з використанням дидактичних ігор» і показав вагому роль навчально-дидактичних ігор у формуванні лексико-граматичної грамотності учнів на уроках французької мови.

  З уст Геннадія Миколайовича учасники семінару мали змогу ознайомитися з інтернет-платформою  PROFLE+. Ця програма була розроблена Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) і є цифровою платформою для підвищення кваліфікації вчителів французької мови як іноземної.

  PRO FLE працює вже у понад 60 країнах світу. В Україні дана програма пропонувалася вчителям державних середніх загальноосвітніх навчальних закладів як частина програми післядипломної дистанційної освіти. PRO FLE надає можливість вчителям за допомогою інтернет-платформи виконати 3 навчальні модулі, на кожен з яких відводиться один рік:

1) Побудова дидактичної одиниці

2) Пілотування педагогічного проекту

3) Оцінювання

  По завершенню кожного модуля вчитель отримує сертифікат міжнародного зразка, який визнається Міністерством освіти і науки України.

  З детальною презентацією програми можна ознайомитися на сайті Посольства Франції в Україні www.ambafrance-ua.org  у розділі «Співробітництво».

  Члени журі районного етапу олімпіади з французької мови зробили детальний аналіз виконаних завдань та вказали на важливі  недоопрацювання.

  Наприкінці засідання було обговорено  питання завершення навчального семестру та прийнято ряд рекомендацій.

                 

 « повернутися до списку новин