Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вітання та подяка всім педагогам району від Тетяни Буряк

  Дорогі вчителі!

  Шановні колеги! В цей день щиро вітаю Вас із професійним святом!

  Бажаю міцного здоров'я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці, успіхів в особистому житті! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість та милосердя. Ваша важлива справа хай цінується, шанується і щедро винагороджується. Кохання без меж і все, що є доброго на світі, бажаю Вам від усієї душі!

  Мої колеги та педагоги всіх навчальних закладів Кельменецького району, Ви - яскраві й  талановиті люди. Ваша мудрість і знання - запорука успішного виховання наших дітей. Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до Вас сторицею. Щастя Вам! Хай Бог оберігає Вас та ваші родини!

  З нагоди свята до вітальних  слів додаю слова подяки Любов Іванівні Мартинюк, Таїсії Миколаївні Паламар, Ларисі Віталіївні Равлюк, які швидко організували й надали мені фінансову допомогу на лікування. Я також вдячна всім  керівникам та педколективам навчальних закладів району, які не залишилися осторонь до моєї проблеми. СПАСИБІ Вам і всім небайдужим людям за Вашу доброту, терпіння, турботу та розуміння!

 

З повагою, Тетяна Буряк.

                          « повернутися до списку новин