Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Мужня професія - рятувальник (ЗДО №1 смт. Кельменці)

  В ЗДО №1 смт. Кельменці сьогодні в гості завітали рятувальники - Юлія Іванівна та Павло Васильович. Юлія Іванівна продемонструвала дошкільнятам цікавий та повчальний фільм про небезпечні знахідки та прокоментувала, які плачевні наслідки можуть трапитись при необережному поводженні з вибухонебезпечними предметами.

  Павло Васильович розповів про небезпечні ігри з вогнем та до чого призводить недбалість дорослих.

  Старші дошкільнята ілюстрували малюкам літературний твір «Несподіваний гість» В.Яковенко, створювали проблемні ситуації та знаходили правильне рішення.

  Вихованці середніх груп вчились вчасно і обережно гасити вогонь, викликати службу порятунку, рятувати друзів із задимленої кімнати. Малята також змагались: як справжні пожежники - гасили ліс, виносили з полум’я звірят, долали перешкоди.

  Юлія Іванівна та Павло Васильович провели практичне заняття з колективом закладу на розпізнавання характеру загоряння та яким вогнегасником гасити бензин, проводку, інші легкозаймисті речовини.

  На згадку про сьогоднішню зустріч, рятувальники подарували вихованцям велику іграшкову пожежну машину на дистанційному керуванні. Радості малюків не було меж. Діти вже встигли обіграти машину, перевірили звукові сигнали та маневреність автомобіля. Рятувальники також запросили дітей на екскурсію до пожежної частини, пообіцяли, що буде не менш цікаво, ніж сьогодні.

                 « повернутися до списку новин