Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Роз’яснення щодо проведення пробного ЗНО - 2021

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться 10 квітня 2021 року.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році зареєстрований учасник/ учасниця вибирали лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Окрім того, зареєстрований учасник/учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному  сервісі,  буде  оприлюднено  на  їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.


      З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) пункт пробного тестування ––Кельменецький ліцей-опорний заклад - керується у своїй роботі постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». На пункт тестування отримано матеріали для організації пробного тестування, а також засоби особистої гігієни, дезінфікуючі засоби для обробки рук і шкіри та для обробки поверхонь, паперові рушники від Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів України ухвалив 22 березня 2021 року. Згідно з рішенням, під час карантину дозволено проведення заходів з оцінювання якості освіти, здійснення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів: пробного ЗНО, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

За матеріалами сайту Департаменту освіти і науки

Чернівецької облдержадміністрації« повернутися до списку новин