Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вітання з 8 березня від Тетяни Буряк

Шановні жінки, дорогі колеги!

Сердечно вітаю Вас з прекрасним святом весни і краси8 БЕРЕЗНЯ!

Бажаю Вам міцного здоров’я, чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, успіхів у роботі, захоплень до душі, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, сімейної стабільності та щасливих посмішок!

Найкращі вітання та слова подяки Любові Іванівні, Таїсії Миколаївні, Галині Анатоліївні та всім милим, чарівним жінкам Кельменецької райдержадміністрації за організовану та вчасну надану мені фінансову допомогу.

Нехай життєва весна завжди зігріває вашу душу!

З нагоди весняного свята прийміть щирі вітання красива жіноча половина Кельменецького ліцею – опорного закладу, його мудрі доброзичливі та відповідальні наставники…

Також вітання Ларисі Віталіївні.

Хай линуть вітальні слова моїм колегам та педагогам усіх навчальних закладів Кельменецького району. Особливо їх керівникам: Тетяні Василівні, Світлані Анатоліївні, Руслані Вікторівні, Тетяні Олександрівні, Наталі Анатоліївні, Валентині Василівні, Людмилі Валентинівні, Людмилі Доріодівні, Руслані Іванівні та іншим. Спасибі Вам, любі, за розуміння, моральну підтримку та організовану і неодноразово надану мені фінансову допомогу ваших колективів!

Нехай здійсняться всі ваші бажання і мрії! А весна ніжним цвітом наповнює ваше життя і дарує тепло та чарівну незрівнянність!

Милі жінки -  освітяни!

Нехай у цей березневий день Вам посміхаються всі навколо та дивляться на Вас із захопленням. І, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові ваших учнів, друзів, рідних та коханих! Відчуйте у Свято 8 Березня себе королевою і залишайтеся нею назавжди!

Ви цього варті!

З повагою                                      https://flowers.ua/images/Flowers/1732.jpg

Тетяна Буряк   

 

 

 

 « повернутися до списку новин