Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

"Посвята в Барвінчата" свято для учнів 1-4 класів

Поки сонце в небі світить і пісні співають діти,

Є нам, браття, чим гордитись, є для чого в світі жити.

В добрий час невипадково у родину барвінкову,

Об’єднались наші долі, наші душі і серця.

  У житті кожного школяра, крім буднів, повинні бути ще й свята. Спільний виступ і підготовка дуже надихають та згуртовують. Та найголовніше, що під час свята можна показати свої таланти та вміння, відчути радість, захоплення, спробувати щось нове.

  15 листопада у школі I-III ст. с. Бабин відбулося свято «Посвята в барвінчата». Воно є традиційним, тому діти з нетерпінням чекають на нього. Учні початкової школи – це жителі Барвінкової країни, яка має свої закони, правила та символи. Барвінчата навчаються любити рідний край, берегти природу, поважати старших, бути хорошими друзями. Щоосені Барвінкова країна відчиняє двері для першокласників та їх батьків. Але перш ніж стати повноправними жителями, їм потрібно вивчити правила та пройти випробовування.

  Свято розпочалося з вітальних слів Барвінка та Сонечка, які й запросили на свято першокласників. Зі словами вітань звернулась до учнів учениця 11 класу Боднар Анастасія та учениця 10 класу Андрущак Ольга. В ігровій формі ознайомились юні барвінчата з життям в Барвінковій країні та з завданнями, які потрібно буде виконувати. Барвінка цікавило, чи добре діти знають символи рідної землі, чи старанно вчаться, чи дотримуються законів та правил чарівної країни. Маленькі першокласники на здивування усім присутнім співали пісні, декламували вірші. Вони пообіцяли Барвінку, що не підведуть і будуть достойно представляти Барвінкову країну.

  Педагог-організатор Паращук К.В. проводила різні вікторини та конкурси загадок не лише серед школярів молодшої ланки, але й серед усіх присутніх у залі.

  І от настала найзворушливіша мить –вручення емблем, символів Країни Барвінкової. Як світилися очі першокласників від радощів та гордості, що вони гідно пройшли всі випробовування і тепер стали барвінчатами. Закінчилося свято піснею «Лише у нас на Україні», яку виконувала  учениця 11 класу Китайгородська Яна.

                   

 « повернутися до списку новин