Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Семінар вчителів початкових класів

      8 листопада 2018 р. на базі Зеленецької ЗОШ проведено районне методичне обєднання вчителів 2-их класів на тему: «Розвиток критичного мислення школярів початкової ланки освіти як невідємна складова Концепції НУШ».

        Школа радо зустріла вчителів візитною карткою, де розповіли про історію закладу та успіхи і досягнення учнів.

        На урок літературного читання на тему: «Білоруська народна казка «Легкий хліб» запросила вчитель Ряба Іванна Вікторівна. Другокласники у цікавій та змістовній формі розповідали та досліджували, що хліб «легким» не буває і його потрібно шанувати та берегти.

       Учні 4 класу, класовод Пасічник - Круглянко Олеся Дмитрівна, на виховному заході «Хліб – усьому голова» музично-хореографічною композицією виховувала потребу берегти цю святиню.

      Учасники семінару побували на «Веселій перерві» для учнів початкової школи, яку провела педагог - організатор Пуюл Віолета Іванівна.

    Під час обговорення вчителі прослухали методичне інформування-презентацію «Використання критичного мислення молодших школярів».        

      Презентували вчитель Бурдюзького НВК Іванова Т. М. та вчитель Новоселицького НВК Платон Л. В. Колеги ділилися педагогічним досвідом на тему: «Впровадження технологій критичного мислення на уроках в початковій школі».

    По завершенні семінару вироблено та прийнято методичні рекомендації, які вчителі використовуватимуть у своїй практичній діяльності.

Методист РМК Грицик Анжела Володимирівна наголосила на важливості розвитку критичного мислення як невідємної складової Концепції НУШ.« повернутися до списку новин