Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вшанування Дня Героїв Небесної Сотні У Бабинській ЗОШ

З метою гідного вшанування Героїв Небесної сотні, великої людської, громадянської і національної відваги учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав і свобод людини та європейського майбутнього України у Бабинській школі з 18 по 22 лютого проходить тиждень пам’яті Героїв Небесної сотні.

У понеділок, 18 лютого, заступник директора з виховної роботи Андрущак А.А. провела  годину пам’яті «Герої не вмирають», в рамках якої школярі дізналися про події Революції Гідності та її наслідки, запалили свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО(ООС), а  також провели  Всеукраїнську тиху акцію «Ангели пам’яті». Танцювальний колектив школи під керівництвом Андрущак Я.С. представив присутнім танцювальну композицію «Не твоя війна».  Четвертокласники підготували тематичну поетичну добірку, а учениця 10 класу Китайгородська Яна заспівала пісню «Білі лебеді».

По класах упродовж тижня проходять виховні справи, присвячені Героям Небесної Сотні та коментований перегляд фільмів про події Революції Гідності. Учні разом із класними керівниками виготовляють паперових ангелів як символу розстріляних мирних людей і пам’яті про їхній подвиг.

Кожен усвідомлює наскільки важливо пам’ятати ці події, адже Революція Гідності не закінчена. Вона триває допоки йде жорстока війна на Сході України, допоки не повернувся додому останній солдат. Ми продовжуємо молитися за Україну, підтримувати її синів-патріотів і бути свідомими громадянами своєї Батьківщини у пам'ять про всіх тих, хто за неї боровся упродовж віків.« повернутися до списку новин