Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Святкові локації, фестиваль «Місто Майстрів» – так святкували Міжнародний день захисту дітей на Кельменеччині

1 червня всі дороги у смт. Кельменці  вели до арт-скверу Героїв Небесної Сотні де проходив веселий, гомінкий, цікавий фестиваль "Місто Майстрів" приурочений Міжнародному дню захисту дітей та Всесвітньому дню батьків.  За змістовне проведення цього свята відповідав педагогічний колектив Кельменецького дитячо-юнацького центру.

Присутні на святі  Крива Дана Василівна – перший заступник голови Дністровської районної ради, Качан Василь Георгійович – начальник відділу освіти, культури та спорту селищної ради, Попович Людмила Володимирівна, начальник Кельменецького селищного центру соціальних служб привітали юних кельменчан, гостей нашого селища зі святом та вручили грамоти юним переможцям територіальних, обласних та всеукраїнських конкурсів, турнірів, спортивних змагань.

У рамках фестивалю пройшов концерт за участі учнів та  вихованців Кельменецького дитячо-юнацького центру, музичної школи ім. М. Ткача, Кельменецького ліцею-опорного закладу. Цікаво, змістовно та корисно пройшла гра-квест  "Цікавими зупинками Міста Майстрів", під час якої багаточисельні команди-учасниці   мали можливість проявити свої таланти на "Площі "Мистецькій",  помандрували "Екостежиною", побували у "Провулку "Туристичнім"", зустрілися та поспілкувалися  з працівниками поліції на "Перехресті "Світлофор"". Взяли участь майстер-клас на "Проспекті "Мольбертовий". Разом з працівниками ДСНС повторили правила техніки безпеки на вулиці "Здоров'я". А на "Околиці "Прикордонній"  діти спостерігали за роботою кінологів, та познайомилися з четвероногим захисником західного кордону нашої держави.

У фестивалі взяли участь дитячі  делегації: Бузовицького, Бернівського НВК, Бабинської, Мошанецької ЗОШ.

Свято відбулося за підтримки:

- відділу освіти, культури та спорту селищної ради;

- Кельменецького селищного центру соціальних служб;

- служби у справах дітей Дністровського району;

- приватних підприємців:

  • Володимира Горобієвського;
  • Романа Тимінського;
  • Алли Кушнір;
  • Ірини Михайлини.

Тож бажаємо нашим любим дітям веселих, насичених канікул таких же цікавих, як був їх перший літній, святковий день.« повернутися до списку новин