Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Розмова з Кобзарем

13 березня у Мошанецькій ЗОШ проведено літературно-мистецьку вітальню «Розмова з Кобзарем», яку підготували вчитель української мови та літератури Бешлей А.Г. разом з учнями 5-9 класів.

Ми знову припадаємо до Шевченкового слова, бо його глибини не зміліли і сьогодні. На святі звучали пісні на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «По діброві вітер віє». Ведучі свята Гуйван Ірина та Боднар Ангеліна пригадали життєвий шлях Великого Кобзаря, який так любив свою Україну, її широкі і безмежні лани, тихі гаї, «садок вишневий». Учні 2 класу демонстрували сценки про дитячі роки поета. А сільський бібліотекар Деревянко І.О. виконала композицію-звернення до Великого Кобзаря.

А далі відбулася умовна розмова з Тарасом Григоровичем, в якій учні розповіли про наш край, про сучасну Україну, про ті стражденні роки, які вона пережила. Після кожного виступу-звернення учні прикріплювали журавлика, створюючи рядки листа, який відправили у Вічність до Великого Кобзаря.

Дозволь подякувати тобі за нашу розмову, батьку Тарасе!

Ми побачили твою Україну,

Ти побачив нашу Україну.

Разом – це наша Україна,

А ми – ми її діти!« повернутися до списку новин