Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Гордість району

Надзвичайно гарні святкові дні, бо Христос народився! Славімо Його! Так швидко біжить час...Вже й Старий Новий рік зустріли, привітали Василів... Але ці свята прикрасила ще одна приємна подія.

В Новорічно-Різдвяні дні наші учні і вчителі принесли такий величний дар для району - перемоги в обласному етапі предметних олімпіад з української мови і літератури, фізики та трудового навчання. З української мови і літератури шість перемог здобули учні Кельменецького ліцею-опорного закладу. Мабуть, не помилюся, якщо скажу, що такого тріумфу район ще не знав, коли б один учитель підготував одразу шістьох переможців! Це вчитель української мови і літератури Кельменецького ліцею Крива Дана Василівна! Її вихованці: учениці 10 класу Корчинська Софія - перше місце,  Гура Катерина - третє місце,  учні 11 класу - Цигановська Ірина,  Ілаш Валерія, Варварюк Ірина, Горобець Богдана - другі місця! Треті місця вибороли: учениця 9 класу Бабинської школи Андрущак Ольга, вчитель Андрущак Наталя Дмитрівна та учениця 8 класу Іванівецької школи Корогода Ольга, вчитель - Базь Юлія Олексіївна.

З трудового навчання перемогами нас порадували: учениця 9 класу Іванівецької школи Бескубська Юлія - ІІ місце, вчитель Гуцул Оксана Борисівна, учениця 10 класу Кельменецького ліцею Адащук Анастасія - ІІІ місце, вчитель Івасюк Юлія Валеріївна, учениця 11 класу Іванівецької школи та МНВК Семенова Катерина - ІІІ місце, вчитель Мельник Любов Ярославівна, учень 9 класу Бабинської школи Гідора Денис - ІІІ місце, вчитель Костенюк Валерій Вікторович.

З фізики здобув перемогу, ІІІ місце, учень 10 класу Кельменецького ліцею Рибчинський Назар, вчитель Горобієвський Анатолій Миколайович. Ми маємо надію, що Назар ще порадує нас перемогами, адже в районному етапі він здобув сім перемог: І місце з математики, фізики, географії,  хімії, ІІ місце з ІКТ, ІІІ місце з інформатики, біології і підтвердив «Статус найсильнішого   учня». Також «Статус Найсильніших» підтвердили:

1. Харабара Володимир, учень 10 класу Івановецької ЗОШ (7 перемог: І місце з астрономії, біології, ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з математики,  хімії,  історії ,  географії);

2. Гермак Андрій, учень 8 класу Бабинської ЗОШ (6 перемог: І місце з географії,  ІІІ місце з української мови та літератури,  ,  історії,  ІКТ,  ІІ місце з англійської мови, трудового навчання);

3. Білик Валерія, учениця 9  класу Ленковецького НВК ( 5 перемог: І місце з  англійської мови, ІІ місце з історії,  біології, ІІІ місце з української мови та літератури,  математики);

4. Гавазюк Ірина учениця 9  класу Ленковецького НВК ( 5 перемог: І місце з  історії, зарубіжної літератури, ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з біології, математики);

 

5. Григоришина Адріана, учениця 7 класу Бабинської ЗОШ (4 перемоги з п’яти: І місце з математики,  ІІ місце з української мови та літератури,  ІІІ місце з хімії,   фізики).

Претиндентами на іменні стипендії Чернівецької ОДА стали учні 10 класу Кельменецького ліцею Рибчинський Назар та Корчинська Софія.

 Вітаємо переможців! Щиро дякуємо за вашу працю! Успіхів вам у житті, здійснення всіх ваших планів, задумів, мрій! Як кажуть у народі: наперед більше!

 

Начальник управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації Любов Мартинюк« повернутися до списку новин