Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Формування в учнів позитивної мотивації до навчання шляхом створення умов для творчого розвитку кожної особистості».

25 жовтня 2018 року на базі Мошанецької ЗОШ відбувся районний семінар вчителів фізики на тему «Формування в учнів позитивної мотивації до навчання шляхом створення умов для творчого розвитку кожної особистості».

Зустрів гостей семінару учнівський колектив, презентувавши візитну картку школи, де школярі розповіли про змістовне життя навчального закладу та представили свої перші досягнення в проекті «Демократична школа».

Семінар відкрила методист РМК Паламар Т.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи. На уроці фізики в 7 класі на тему «Прямолінійний рівномірний рух. Швидкість прямолінійного рівномірного руху» Кушнір Д.П., використовуючи інноваційні технології, майстерно поєднав різні форми та методи роботи, показуючи важливість та практичне застосування даного матеріалу.

Керівником районного методичного об’єднання вчителів фізики Руснаком В.В. проведено майстер-клас по розв’язуванню задач, надано методичні поради щодо підготовки учнів до ЗНО.

Під час інформаційно-практичного дайджесту вчителі фізики зупинилися на питанні виконання заходів щодо проведення в 2018/2019 н. р. в закладах освіти району Року фізики, обговорили участь учнів району в Міжнародному конкурсі «Левеня».

По завершенню семінару за круглим столом проведено обговорення уроку, прийнято рекомендації та підведено підсумки роботи.

Робота вчителів фізики була продуктивною, творчою, цікавою і результативною.« повернутися до списку новин