Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

У мові – чари барвінкові, аж сяють барви веселкові…

За православним календарем 9 листопада – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора–Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Предметний тиждень в Нелиповецькому НВК в ці дні уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні.

Метою всіх заходів було:

- довести до учнів красу і багатство української мови і необхідності для нашого життя;

- формування відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- збагачувати словниковий запас;

- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси.

В рамках тижня були сплановані і успішно проведені різноманітні заходи.

Особливо запам’яталась школярам  святкова  урочиста лінійка до Дня української писемності та мови, яку підготували учні 11 класу разом з учителем української мови та літератури Головатюк А.Л. Діти отримали  пізнавальну інформацію про творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія,   прослухали інформацію про українського патріота і мецената Петра Дмитровича Яцика, який мріяв про сильну і процвітаючу Україну, переглянули мультимедійні презентації про виникнення письма.

Не залишила байдужими учнів 5-6 класів інтелектуальна гра, яку підготувала вчитель української мови та літератури Рижа О.І. В ігровій формі діти змогли проявити знання з рідної мови,  свої здібності і таланти.

Упродовж тижня в класних колективах класоводами та класними керівниками були проведені години спілкування з даної теми, конкурси сенканів та речівок про мову «Наша мова калинова» (1-11кл.) .

Також бажаючі учні закладу взяли участь у І етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.« повернутися до списку новин