Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тренінгове заняття на тему: «Світ творчості навколо мене. Хто Я?»

  24.10.2019 року у приміщенні Кельменецького дитячо-юнацького центру в рамках засідання районної ради учнівського самоврядування практичним психологом закладу Биховською Н.А. було проведено тренінгове заняття, спрямоване на розвиток креативності та творчих здібностей у вихованців на тему: «Світ творчості навколо мене. Хто Я?», метою якого було максимально сприяти психічному й особистісному розвитку кожного учасника; допомогти розкрити свій життєтворчий потенціал; розвивати пізнавальні і творчі здібності вихованців, навички спілкування сприяти розвитку творчої уяви, допитливості, сміливості.

  В ході тренінгового заняття були використанні різноманітні форми групової та індивідуальної роботи за рахунок чого учасники зуміли  розкрити зміст поняття «обдарованість», «здібності», «творчість», удосконалити навички креативного  мислення, творчої уяви, допитливості, гнучкості мислення, а також набути навичок активного спілкування.

  Ось такими допитливими і товариськими є обдаровані діти, але вони – дуже емоційні натури, з багатою фантазією, уявою. Обдарована дитина виділяється серед своїх однолітків яскраво вираженими успіхами в досягненні результатів на якісно високому рівні, вищому за умовний «середній». І якщо результати цієї діяльності будуть   ще і оригінальними, тоді можна говорити про творчу обдарованість.

  Освічені, дотепні, кмітливі, креативні учасники довели собі та усім присутнім без винятку, що без задатків, розвитку, навчання, тренування, бажання, гармонійного поєднання усіх умов, неможливо стати обдарованим, творчим, успішним, унікальним.

  Тож розвиваймося, бо ми того варті!!!

                            « повернутися до списку новин