Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Формування національно - патріотичної компетентності учнів

Патріотичне виховання –

 це сфера духовного життя…

В.Сухомлинський

20 лютого 2020 р. в Нелиповецькому НВК відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників на тему: «Формування національно - патріотичної компетентності учнів».

Класні керівники розкрили питання формування національно - патріотичної компетентності учнів, шляхи вдосконалення виховання громадянина - патріота, обговорили інновації в патріотичному та громадянському вихованні учнів.

Прийняли рішення проводити більше виховних заходів, які б сприяли вихованню в учнів патріотичної компетентності та самореалізації особистості як суспільної одиниці; дбати про удосконалення професійної майстерності класних керівників в питаннях формування системи національно - патріотичної компетентності та морально – правової вихованості особистості у виховному просторі.       

На сучасному етапі надзвичайно важливо виховувати національно свідомих громадян,  формувати в учнях національну ідею, суть якої полягає в усвідомленні себе українцями як окремого народу з власною історією, культурою, традиціями, мовою, можливістю національного існування, активною життєвою позицією, небайдужістю до проблем сьогодення.

Метою національно - патріотичного виховання є формування в молодого покоління патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків. У нашому навчальному закладі ми неухильно притримуємося цього напрямку. Як результат, не залишається поза увагою жодна подія, яка відточує в душі кожного почуття співпереживання за долю народу.

Заступник директора з ВР

Федорюк Н.А.

                 « повернутися до списку новин