Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Святослава Край із волонтерською концертною програмою в Дністрівському НВК.

   В наш нелегкий час, коли все навколо кричить «війна», коли з телевізійних екранів ми так рідко чуємо хороші новини, коли мало не кожна родина причетна до подій в країні, нашим воїнам-захисникам як ніколи потрібна наша підтримка, теплі слова та щира віра в святу перемогу.

 Заслужений співак України Святослав Край їздить від містечка до невеликого села, з краю в край на волонтерських засадах для того, щоб підтримати наших героїв, які відчайдушно утримують кордони країни та так прагнуть зберегти мир для нас, для своєї країни. Не оминув співак і Дністрівку та 28 листопада завітав до Дністрівського НВК. Учні заздалегідь готувалися до приїзду Святослава Края та вирішили підтримати українських воїнів листами, малюнками та відкритками, а також зібрали грошову допомогу,яку буде передано на Схід України.
   Учні Дністрівського НВК також підготували декілька патріотичних музичних номерів та продемонстрували їх під час концертної програми. Свої пісенні таланти продемонстрували: колектив «Капелюшники», Шевчук Юрій, учні першого та третього класів а також вихованці дитячого садка, завершили виступ спільно вихованці танцювального гуртка під акомпанемент Святослава Края.
   Свою вдячність висловили директор Дністрівського НВК – Цекало З.І., сільський голова – Цекало В.М. та головний спеціаліст управління освіти Паламарчук Є. В.
 



« повернутися до списку новин