Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Великодні дарунки»

З ініціативи Кельменецької районної ради учнівського самоврядування (РРУС) за підтримки управілння освіти райдержадміністрації проведено Благодійний проект молоді Кельменеччини для вихованців інтернатних закладів у м.Хотин «Великодні дарунки».

Метою даного заходу було залучення шкільної молодідо збору одягу взуття, книг, іграшок, канцтоварів, та смаколиків, для вихованців інтернатних закладів у м.Хотин. Проект розпочався 23 лютого і тривав по 16 квітня 2019 року. Координаторами проекту виступили методист ДЮЦу  Інна Гергелійник та голова Кельменецької РРУС Іван Фейзер.

16 квітня учнівське самоврядування Кельменеччини відвідало два інтернатних заклади у м.Хотин, де діти з усіх шкіл напередодні свята, мали змогу подарувати вихованцям все, що зібрали, та поспілкуватися з надзвичайно щирими дітками цих закладів. Як зазначає учасниця заходу Анастасія Боднар в мережі фейсбук: «Це напевно і були найприємніші моменти. Дивлячись в їхні гарні оченята та щиру усмішку, хотілося все більше дізнатися про кожного, про їх мрії та бажання, про їхні перемоги та поразки. Емоції переповнювали кожного з нас. Дітки не очікували побачити нас з великою кількістю подарунків, тому, вони також були здивовані, щасливі і мабуть трішки схвильовані.»

Дітей об’єднала спільна справа, яку вони виконали від усієї душі. Тому частіше долучайтесь до таких гарних акцій, даруйте своє тепло і ласку тим, хто цього потребує…

Із фотозвітом можна ознайомитись за посиланням: https://photos.app.goo.gl/NVoitYaFQscAHD5V8« повернутися до списку новин