Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День українського добровольця в Новоселицькому НВК

Цього року Україна вже вдруге святкує День українського добровольця. З нагоди цього свята у Новоселицькому НВК проведений відкритий виховний захід «Герої нескореної Батьківщини». Організаторами свята стали учні 9 класу з класним керівником Довгань Аллою Аркадіївною.

Учасники заходу розповіли всім присутнім про добровольчі батальйони та добровольчий рух в Україні . Вони повідомили: що і як роблять добровольці для своєї Батьківщини. Адже саме вони, для України стали прикладом незламності духу та доказом того, що у нас завжди були, є і будуть сили, які спроможні зупинити ворога.

         Слова подяки дев’ятикласники адресували   випускникам школи, які сьогодні на варті безпеки країни, продовжують захищати рідний край від загарбників: Бинді Віталію Вікторовичу та Чебану Юрію Анатолійовичу. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони  доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Хвилиною мовчання вшанували  Адамчука Олександра Васильовича, який з перших днів АТО сміливо захищав східний кордон України, проте загинув у автокатастрофі.

На святі виступив директр навчального закладу Салагор Валентин Миколайович, який побажав  міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та мирного неба усім захисникам.

Хто б і що не говорив, але нинішнім вихованцям не байдужа ситуація в країні. Вони прагнуть більше знати про події на Донбасі, про життя тих, хто захищав  та захищає їх та їхні сім’ї.

Такі заходи сприяють тому, що діти зростають у патріотизмі, і мріють  піклуватися про свою державу і народ. А це дуже потрібно нам сьогодні.

Мужності, сили та терпіння тим, хто продовжує боротьбу на сході країни! Слава Україні!« повернутися до списку новин