Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Соціо - ігрова педагогіка – система педагогічних впливів на взаємодію дітей

Практика доводить: найкраще малята засвоюють знання про світ і опановують важливі компетенції в ігровій та спільній практичній діяльності. І тому дуже важливо змалку навчити хлопчиків і дівчаток уміння домовлятися, узгоджувати свої інтереси з потребами та бажаннями інших, знаходити різні шляхи розв'язання життєвих ситуацій. У пригоді стає соціо - ігрова педагогіка, якій присвятили семінар, що відбувся 27.02.2020 на базі закладу дошкільної освіти №2 смт.Кельменці.

Запрошені директори закладів дошкільної освіти та заступники директорів з навчально-виховної роботи НВК мали змогу переглянути: святково - ігрову композицію «Масляну проводжаємо – весну зустрічаємо!», побувати на гостинах ігрового заняття з сенсорики «У бабусі Людусі» І молодшої групи, відвідати інтегроване заняття на тему «Розваги пінгвінят», а також зустріти день народження мультиплікаційного героя поні Блискавки із дошкільнятами середньої групи.

Учасники семінару підвищували свій професійний рівень під час участі у проведенні соціо - ігрового батлу «ГРА –Я-МИ».

По завершенні семінару було прийнято та обговорено ряд рекомендацій щодо системи педагогічних впливів на взаємодію дітей в процесі використання новітньої соціо - ігрової педагогіки. Із висновками про проведену роботу та настановами до присутніх звернулася Лідія Петрівна Андрущак.

             « повернутися до списку новин