Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День учителя – свято ж яке!

Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!

Освітянській великий родині
Дітвора шле вітання палке!

  Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, дерева вдягаються в осінню позолоту, а над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя.

  Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують. Але День учителя святкувався  завжди. Традиційно відзначили його і в Подвір'ївській середній ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

  Учні 11 класу  провели для всіх працівників школи вітальний концерт. Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували школярі, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця. На жаль, був відсутній класний керівник одинадцятого класу Козак О.В. Але ця відсутність водночас була приємною і радісною для нашого колективу та учнів школи, тому що Олександр Васильович поїхав до м. Чернівці, де був нагороджений почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, кого вже немає і ніколи не буде серед нас, хто, по частинах лишивши себе в своїх учнях, пішов назавжди з життя.

  Словами привітання до усіх присутніх звернулась директор школи Жукотанська Л.Д. і звернулася зі словами вдячності за нелегку, але таку вкрай потрібну вчительську працю.

  Дорогі вчителі!

  Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!

                  

 « повернутися до списку новин