Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День толерантності у Нелиповецькому НВК

  У кожного із нас є своє уявлення про щастя. Із розвитком суспільства люди почали розуміти, що Земля не така вже й велика: всі люди – сусіди, а Земля – наш спільний дім, який треба берегти. Для того, щоб поєднати зусилля, потрібно знаходити спільну мову.

  До Міжнародного дня толерантності в Нелиповецькому НВК практичний психолог Федорюк Н.А. підготувала з учнями 7 та 11 класів корекційно-розвивальне заняття «Планета Толерантності». Проведено його було у формі тимбілдінгу (від англ. team – «команда», building – будівництво, створення») – комплекс заходів зі створення та згуртування команди).

В ході проведення заходу 7-микласники познайомились з поняттям «толерантність», виявили основні її риси; сформували та розвинули правильне уявлення щодо толерантної поведінки та ставлення однокласників між собою; попрацювали над своєю комунікативною культурою, виховали почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів.

  А майбутні випускники, учні 11 класу, допомогли у проведенні заходу. Вони виконували роль помічників психолога: очолили юридичний, літературний відділи та відділ довідок, також ділились своїм набутим досвідом щодо теми перед юними школярами.

  Звісно, ми не зможемо відразу зробити толерантними ні свою поведінку, ні поведінку інших людей. Однак, важливим є навіть один маленький крок у цьому напрямку, який було зроблено в цей день.

  На згадку про тимбілдинг в дарунок учасники отримали  СМАЙЛИКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

                            « повернутися до списку новин