Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

     04 березня 2019 року  відбулася апаратна нарада  працівників управління освіти райдержадміністрації.

       Начальник управління освіти районної державної адміністрації Любов  Мартинюк  зробила детальний аналіз роботи працівників управління освіти за минулий тиждень, вказала на суттєві  недоопрацювання, довела до відома інформацію, яка прозвучала на нараді з уст Оксани Палійчук, начальника Департаменту освіти і науки, Михайла Павлюка, в.о. голови Чернівецької ОДА, Мирослава Заячука, заступника голови ОДА з гуманітарних питань.

     В процесі обговорення важливих освітянських питань Любов Іванівна звернула особливу увагу на підготовку до проведення засідання ради РМК (06. 03.2019), на підготовку та проведення районних семінарів з учителями різних фахів, на проходження курсової перепідготовки педагогічними працівниками району та на підготовку до засідання районної атестаційної ко-   місії.

    Начальником управління освіти  дано доручення працівникам управління акцентувати увагу  керівників навчальних закладів на проведення заходів з  відзначення пам’ятних дат, приурочених генію, пророку  Т. Шевченку (205-річчя від дня народження),  немеркнучому поету-пісняру В. Івасюку (70-річчя з дня народження) та про розміщення інформацій  на сайтах навчальних закладів, на сайті управління освіти та в засобах масової інформації.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°???°???°?????° ???°???°???°"« повернутися до списку новин