Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Колегія та нарада 05.04.2019

5 квітня відбулася колегія управління освіти райдержадміністрації та нарада з керівниками закладів освіти району. На колегії розглядалися питання «Про роботу психологічної служби в закладах освіти району» (доповідач методист районного методичного кабінету управління освіти райдержадміністрації Музика Т.М,), «Про роботу з питань охорони праці та безпеки  життєдіяльності в закладах освіти району» (доповідач юрист управління освіти райдержадміністрації Гуль О.С.).

Також було заслухано звіти директорів Михайлівського НВК, Кельменецького ЗДО №2, Бабинського, Вартиковецького ЗДО  про особисту роль в керівництві навчальним закладом  та дотримання умов контракту. Після обговорення доповідей членами колегії були прийняті відповідні рішення.

        На нараді виступила начальник управління освіти РДА Мартинюк Л.І., яка ознайомила присутніх з  результатами колегії ДОН та наради, що відбулися 27.03.2019 під керівництвом директора ДОН обласної державної адміністрації. На нараду була запрошена начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кельменецького районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області Кривов’яза Н.Ю., яка наголосила на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог до організації харчування та роботи харчоблоків в закладах освіти району та відповіла на численні запитання присутніх.  З питанням «Про порядок закінчення 2018/2019 навчального року та проведення ДПА в закладах освіти району (Наказ ДОН від 28.02.2019 №93; наказ у.о. від 25.03.2019 №73)» виступила заступник начальника управління освіти Галай Ж.О. Вона також інформувала присутніх про про умови і терміни проведення районного етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!».

Начальник управління освіти РДА Мартинюк Л.І. виступила з питанням «Про проведення місячника санітарної очистки територій закладів освіти району».« повернутися до списку новин