Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Новорічний карнавал» в ЗДО №1 "Колосок"

Йдуть до нас морозні свята, а в серцях вогню багато.

Рік Новий будем стрічати, - ми зігріємо усіх!

Час оцей завжди казковий, повен радості й любові.

Ще й бажання загадкові Миколай збира у міх.

 

  У Кельменецькому ЗДО №1 відбувся Новорічний карнавал, де гостювали святий Миколай зі своїми помічниками Ангелятами, Новим роком, маленькими Мишенятами.

  Дошкільнят весело кружляли у таночку Нічка-новорічка з Зірочками та Ангелочками, Сніжиночки та Сніговички, Цукерочки та Пінгвінчики, Білосніжка та Гномики, Королі з Королевами та Принци з Принцесами.

  Кішечка з Кошенятами запросили до театру-драматизації, Мишенята - до театру рукавичок, Ведмедики з малюками по лісу гуляли, Лісовичок пограв з дітьми у сніжки.

  В дитсадку лунали веселі музики: Білочка навчила малят грати на горішках, шахматні Королі грали на ложках, Ангелочки грали на дзвіночках, Цукерочки - на паличках, а маленькі Сніговички - на шумових інструментах.

  Розважались українські козачата - у кмітливості вправлялись, у хокей грали, гопака танцювали, варениками та солодощами ласували.

  Веселі Мишенята Новий рік супроводжували, дітей радістю обдаровували.

  Принц бродив по Казковому Королівству у пошуках Принцеси.

  Не минулося на карнавалі без чудес «Шахового Королівства».

  Не вдалося зіпсувати свято ні Ябеді, ні Мишенятам-бешкетникам, ні Бабі-Язі, ні хитрющим циганам. Добро завжди перемагало.

  В нагороду за старання і таланти Святий Миколай і Новий рік вручили всім дітям новорічні подарунки та щирі побажання щастя, здоров’я, миру і злагоди в кожну оселю.

  З Новим роком! З Різдвом Христовим!

               « повернутися до списку новин