Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Святкування 50 - річного ювілею школи (Зеленецька ЗОШ)

  Життя  кожної людини складається із буднів та свят. На таких самих принципах формується життя колективу, і навіть життя цілого приміщення, яке оживає від людських голосів, дитячого щебету,  благородних цілей , задля досягнення яких у людини виростають крила.

Ювілей сьогодні школі!

50 вона вже має,

Та, як квітка розквітає!

  Такими словами  розпочалось свято  50 – річного ювілею Зеленецької ЗОШ І – ІІІ ступенів.

  Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але наче  кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі.

  З вітальними словами звернулася до всіх присутніх директор школи Антоніна Василівна Нікула.

  Слова привітання  прозвучали  від гостей : начальника відділу освіти Любов Іванівни Мартинюк, голови профспілки  Таїсії Миколаївни Паламар, виконуючої обов’язки сільського  голови Лариси Василівни Бабій , голови батьківського комітету Світлани Анатоліївни Мельник.

  Багато гарних слів прозвучало  від колишнього директора Твердохліба Валентина Олексійовича., який працював з 1984 – 1986 роки. 

  Також пригадали директорів , які відійшли у вічність , та усі гарні справи зроблені, на педагогічних стежинах їхнього життя.

  Невеликий екскурс в минуле зробили у своїх виступах вчитель історії Фишко Ганна Григорівна та житель села Коцюбан  Дмитро Григорович.

  В 1969 році школа гостинно прийняла 24 першокласники. Їхня перша вчителька - Герега Любов Андріївна.

  Клас активний, гарно навчалися, брали участь  у спортивних змаганнях, артисти, танцюристи.  У цьому класі навчався Сергій Нікула, воїн – афганець. На його честь названо музей  Бойової слави в школі, вулиця в Кельменцях та в селі, кожного року проводяться спортивні змагання з футболу.  Цього року на змагання приїздила команда із села Данківці Хотинського район . Після змагань відвідали музей. Однокласники Сергія пам’ятають  та вшановують його. Під час свого весілля  Бандуровський Володимир з гостями відвідали наш музей. Під час відкриття каплички по вул. Сергія Нікули однокласник Огонюк Микола встановив власноруч виготовлений пам’ятник.

  Від однокласників виступила Бундюк  Валентина Олександрівна . Як у кожної людини – власна доля, так і у нашої школи – своя власна історія, своє життя, бурхливе, щасливе, часом гірке. Але загалом, добре і щире. Бо велике у неї серце, до якого вона хоче прихилити кожну дитину і віддати їй всі свої знання до краплиночки.

  А серце у нашої школи дійсно велике. Серце її – вчителі та їхні учні. Випускники-це наша гордість.

  За 50 років навчальний заклад випустив тисячі випускників.  Це тисячі людей різних професій. Були серед них старанні і не дуже, дисципліновані і пустуни. Розлетілись у широкий світ змужнілі і дорослі діти школи. Це і військові, і бізнесмени, вчителі, лікарі, журналісти, прості робітники та трударі землі.  Серед них є багато знаних людей, які досягли високих результатів у своєму житті. І ми з гордістю можемо сказати: ми пишаємось своєю історією  і своїми випускниками.

  1970 рік. Перші випускники. Школа випускає 26 енергійних і життєрадісних, впевнених  у своїх силах, здатних долати труднощі юнаків та дівчат. І ось через 49 років  школа радо зустрічає їх знову. Під час свята звучали теплі і щирі слова – побажання від випускниці  школи Коцюбан Марії Олександрівни.

  Минають роки, але завжди згадуємо і будемо згадувати все життя  шкільних вчителів, мудрих і по-батьківськи добрих, які в різні роки  працювали в нашій школі .

  За багато років змінювався колектив . Сьогодні школа здобуває пошану і славу завдяки вчителям, які тепер у ній працюють. Приємно, що випускники школи, молоді спеціалісти, повертаються працювати в рідну школу. У нашій школі працює четверо молодих вчителів. З привітальним словом виступила Тетяна Дмитрівна Унгурян , вчитель англійської мови.

  Присутніх привітали  члени   «Вокального» гуртка , танцювальна група «Зміна» , учні 1 класу зі своїми батьками .

  Ось і кінець свята. Іменинний торт.

  Школо, ми вітаємо тебе з ювілеєм!

                    « повернутися до списку новин