Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

ЗНО-2020: характеристики сертифікаційних робіт

  На сайті Українського центру оцінювання якості освіти, у розділі «ЗНО-2020» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

  У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.

  Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

  Також під час підготовки до тестування стануть у пригоді завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти

                            

 « повернутися до списку новин