Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося засідання ради районного методичного кабінету

У четвер, 5 березня  2020 року,  на базі районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації відбулося чергове засідання ради РМК.

На засідання запрошено в.о. начальника відділу освіти Кельменецької райдержадміністрації  Аліну Московчук, членів ради, заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації  Аліна Московчук  та завідувач районним методичним кабінетом Олег Матковський  привітали  присутніх з прийдешнім святом весни, краси, ніжності, любові  і побажали здоров’я, жіночого щастя,  радості в сім’ях, тепла  в душах та оселях, здійснення мрій та плідної праці.

Завідувач РМК  ознайомив присутніх з порядком денним засідання ради.

Олег Віссаріонович надав рекомендації заступникам директорів з навчально-виховної роботи щодо проходження учнями ЗНО: як використовувати тестові завдання на різних етапах уроку, перевіряючи знання учнів, і в той же час готувати їх до ЗНО. Особливу увагу слід звернути на психологічну підготовленість учнів при складанні зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі звіти педагогічної діяльності в міжатестаційний період представили вчитель початкових класів Кельменецького ліцею-опорного закладу Наталія Кущ, керівник гуртка дитячо-юнацького центру Валентина Циганюк, учитель фізичної культури Зеленецького ЗЗСО Петро Коцюбан  та практичний психолог Нелиповецького НВК Наталія Федорюк.  Названі  педагоги претендують на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист», «керівник гуртка-методист», «практичний психолог-методист».

Олег Віссаріонович  відмітив, що в цьому навчальному році 25 ювілейний Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» став важливою подією в житті освітян  нашого  району, адже на II-у (обласному) турі  здобуто 4 призових місця: перше, друге та два третіх у номінаціях «Початкова освіта», «Історія», «Образотворче мистецтво» та «Хімія».

Своїми враженнями від участі в  ІI-у турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» поділились переможниці в номінації «Початкова освіта» вчитель Бабинського ЗЗСО Ірина Сосніна та в номінації «Хімія» вчитель  Бабинського ЗЗСО  Тетяна Сторчак. Ірина Володимирівна, виборовши перше місце у обласному турі конкурсу, представлятиме наш район та область на державному рівні.

Аліна Московчук та Олег Матковський звернули увагу на питання атестації педагогічних працівників  у 2020 році: своєчасне подання та правильне оформлення атестаційних матеріалів педагогів, які атестуються  атестаційною комісією ІІ рівня (комісією відділу освіти).

Про результативність участі обдарованих учнів в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та у конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт БМАН у 2019/2020 н.р. доповіли методист районного методичного кабінету відділу освіти Таїсія Паламар та завідувач РМК Олег Матковський .

Олег Віссаріонович  проаналізував кількість та якість  поданих на розгляд та  розглянутих членами ради РМК творчі напрацювання педагогічних працівників ЗЗСО району. Кожен з авторів презентував свій методичний посібник. Євгенія Яцишена, методист районного методичного кабінету, зробила методичний аналіз авторського посібника вчителя української мови та літератури  Вовчинецького НВК Лідії Філіпець  «Мій рідний край, моя маленька батьківщина».  Рада розглянула, схвалила і затвердила посібники різного спрямування, якими зможуть користуватися педагоги в своїй роботі.

Під час підведення підсумків було розглянуто ряд інших важливих освітянських питань, прийнято рекомендації та побажання щодо подальшого планування роботи ради районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації.

             « повернутися до списку новин