Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Розвиток особистісних цінностей етичної орієнтації дітей дошкільного віку засобами музичного виховання»

04.04.2019 в дошкільному закладі смт. Кельменці №1 відбулося методичне об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району на тему: «Розвиток особистісних цінностей етичної орієнтації дітей дошкільного віку засобами музичного виховання».

Відомо, що засвоєння норм моральної поведінки починається ще в ранньому дитинстві – біля рідного порогу, спостерігаючи за батьком і матір’ю, дитина переймає всі їхні звички, помисли, порухи і вчинки. Як правило, діти дошкільного віку сприймають батьків, вихователів як втілення всього найкращого, на кого вони хочуть бути обов’язково схожими, що полегшує формування в них моральної поведінки.

Розпочалося засідання візиткою «Віночок українських таночків», де дошкільнята продемонстрували свої творчі здібності й артистизм у декламації віршів, в розігруванні сценок, в танцювальних та вокальних номерах.

Зі вступним словом виступила Лідія Петрівна Андрущак.

Музкерівник Гажула Т.А. в творчому тандемі з вихователем Глібіщук О.І. запросила малят середньої групи на комбіноване заняття - кастинг телешоу «Крутіше за всіх». Малюки довели ляльці Лол, що вміють бути артистичними, творчими, допитливими.

Вибір професії – дуже важлива справа! Не можна ділити професії на погані й хороші, цікаві й нецікаві, легкі та важкі. Важливо те, як ставиться кожна людина до своєї роботи. Але яку б професію ви не обрали, діти, ким би не стали, пам’ятайте: найголовніше – бути Людиною! Таку мораль винесли вихованці старшої групи з виховного заходу «Місто професій, чи Просто чарівний сон».

Під час семінару-практикуму «Гра дошкільнят на нетрадиційних музичних інструментах, як засіб музично-етичного виховання» музичний керівник детально зупинилась на різновидах дитячого музикування, яке розширює сферу музичної діяльності дошкільників, підвищує інтерес до музичних занять, розвиває пам’ять, увагу.

Отже, можна зробити висновок, що дошкільний вік дуже сприйнятливий, як до хорошого, так і до поганого. Все залежить від оточуючого середовища. У люблячих батьків дитина скоріше набирає досвіду любові і лагідності. Вона вже здібна у якійсь мірі до співчуття і співпереживання. І як важливо нам, педагогам, не дати хорошим паросткам загинути, плекати та розвивати їх.« повернутися до списку новин