Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти райдержадміністрації

  21 жовтня  2019 року начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Мартинюк провела апаратну нараду з працівниками управління освіти.

  На нараді Любов Іванівна довела до відома інформацію, отриману на нараді в Департаменті освіти та науки облдержадміністрації стосовно вирішення важливих освітніх проблем. Проведено обговорення  проблем та шляхи  їх вирішення.

  Аліна Московчук, головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації,  озвучила інформацію, отриману на нараді з питань атестації педагогічних працівників.

  Було проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня, обговорено результативність роботи педагогів, які претендують на присвоєння педагогічних звань.

  Олег Матковський, завідувач районним методичним кабінетом, розповів про хід підготовки до проведення районного семінару керівників навчальних закладів на базі Бузовицького НВК та Івановецької ЗОШ, вчителів географії на базі Лівинецької ЗОШ.

  Методисти РМК Дмитро Гулійчук та Таїсія Паламар повідомили про підготовку до проведення районних семінарів учителів математики, фізики, трудового навчання.

  На базі Бурдюзького НВК  Тетяна Музика готується до проведення семінару психологів ЗЗСО району.

  Анжела Грицик, методист РМК, працює  з учителями 3-іх класів (локація №3), готує звіт по методичній роботі з учителями початкових класів на ІППОЧО, вивчає стан викладання української мови та читання в початкових класах.

  Євгенія Яцишена, методист РМК, готує проекти наказів «Про проведення районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені  Петра Яцика та конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса  Шевченка», матеріали для проведення конкурсів, готується до проведення майстер-класу з творчою групою вчителів з питань підготовки учнів  до ЗНО.

  За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.

 « повернутися до списку новин