Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулося чергове підсумкове засідання ради районного методичного кабінету

У п’ятницю, 19 червня 2020 року,  в онлайн-режимі відбулося чергове підсумкове засідання ради РМК.    

На засідання запрошувалися: в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації  Московчук Аліна Іванівна, голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки Паламар Таїсія Миколаївна, члени ради, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

Голова ради, завідувач РМК Олег Віссаріонович, ознайомив присутніх з порядком денним засідання ради.

Олег Матковський  проаналізував та зробив підсумки проведеної науково-методичної роботи з керівними кадрами та педагогічними працівниками району в 2019/2020 н.р.  і зауважив, що значно підвищився рівень методичної  роботи з боку районного методичного кабінету відділу освіти. Саме завдяки злагодженій і розуміючій співпраці методистів РМК з директорами, заступниками директорів з НВР та учителями-предметниками в цьому навчальному році освітяни Кельменеччини здобули значних успіхів у конкурсах педагогічної майстерності, обласних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі-захисті наукових робіт, результативно впроваджувались інноваційна та експериментальна  діяльність у закладах освіти, якісно організовано та проведено 43 районних семінари різного напрямку та фаху. Методична робота була спрямована на вдосконалення фахової та педагогічної майстерності методистів та вчителів шляхом поширення інноваційних форм і методів в організації та проведенні методичної роботи в освітніх закладах району.

Підводячи підсумки щорічної районної виставки-конкурсу «Педагогічна творчість освітян Кельменеччини-2020», Олег Віссаріонович відмітив активність участі педагогів району в конкурсі та якість і різноманітність поданих ними напрацювань. У цьому навчальному році було розглянуто та затверджено 12 навчально-методичних посібників та порадників: Перковецького НВК(3), Кельменецького ліцею-опорного закладу (2), Новоселицького НВК(1), Лівинецького ЗЗСО (1), Михайлівського НВК (1), Росошанівського НВК (1), Вовчинецького НВК (1), Козирянського НВК (1), дитячо-юнацького центру (1).

Про результати роботи з обдарованою учнівською молоддю у 2019-2020 н.р. ознайомили Грицик Анжела Володимирівна та Паламар Таїсія Миколаївна,  відмітили, що цьогоріч учні Кельменеччини результативно проявили свої знання та вміння у різних видах змагань: предметних олімпіадах, конкурсі-захисті наукових робіт в різних номінаціях, спортивних змаганнях різного напрямку та рівня.

 Про результати психолого-педагогічного обстеження адаптаційного періоду учнів 1-х та 5-х класів закладів освіти району доповіла методист районного методичного кабінету Музика Тетяна Миколаївна. У своєму виступі вона акцентувала увагу на тому, як допомогти дитині відчути себе в школі комфортно, вивільнити наявні у неї інтелектуальні, особистісні, фізичні ресурси для успішного навчання та повноцінного розвитку.

Про особливості завершення  2019/2020 навчального року у закладах освіти району ознайомила Аліна Іванівна Московчук, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації. Аліна Іванівна детально поінформувала заступників директорів з НВР стосовно організації проведення ЗНО у Кельменецькому районі, зауваживши, що тільки спільна і відповідальна співпраця кожного задіяного до проведення педагога допоможе на високому рівні провести цей важливий на разі захід.

  По завершенні засідання було обговорено та прийнято  рекомендації.« повернутися до списку новин