Управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації

Районний етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

12 березня в дитячо-юнацькому центрі відбувся районний етап  обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Захист робіт проводився у таких номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров'я», «Народознавство та краєзнавство».

Представлені роботи відповідали основним вимогам дослідницько-експериментальних робіт. За підсумками та оцінкою журі визнано переможцями у номінаціях:

«Я і природа»:

І місце - Гуцул Іван, учень Івановецької ЗОШ, керівник Гуцул Т.С.;

ІІ місце – Мала Поліна, учениця Бернівського НВК, керівник Мала Н.В.

«Охорона здоров'я»:

І місце – Пірожко Вікторія, учениця Лівинецької ЗОШ, керівник Чубатько Я.С.;

ІІ місце – Сироїд Анна, учениця Бернівського НВК, керівник Бешлей Т.А.;

ІІ місце – Полторацький Владислав, учень Мошанецької ЗОШ, керівник Семенюк Т.М.;

ІІ місце – Мойсюк Софія, учениця Росошанівського НВК, керівник Мойсюк О.С.;

ІІІ місце – Швець Аріна, учениця Бернівського НВК, керівник Якубаш Г.І.;

ІІІ місце – Кицюк Ярослава, учениця Ленковецького НВК, керівник Дєдова Т.М.;

ІІІ місце – Деревянко Соломія, учениця Вороновицького НВК, керівник Деревянко І.В.

«Рослини навколо нас»:  

І місце – Гарюк Софія, учениця Бузовицького НВК, керівник Геленюк С.І.;

ІІ місце – Благодушка Ольга, учениця Росошанівського НВК, керівник Федорюк І.В.;

ІІ місце – Юзяк Владислав, учень Подвірївської ЗОШ, керівник Григоришена О.О.;

ІІІ місце – Ковальова Вікторія, учениця Новоселицького НВК, керівник Коломейко Н.М.;

ІІІ місце – Цвентарна Яна, учениця Бабинської ЗОШ, керівник Нерушка І.А.

«Тваринний світ»:

І місце – Луцик Анастасія, учениця Подвір’ївської ЗОШ, керівник Джаловська Р.Я.;

ІІ місце – Мельник Максим, учень Бузовицького НВК, керівник Сайненко С.П.;

ІІ місце – Довганська Еммануела, учениця Мошанецької ЗОШ, керівник Кушнір М.А.;

ІІІ місце – Пянтковський Роман, учень Комарівського НВК, керівник Платаш В.В.;

ІІІ місце – Гульчак Віктор, учень Перковецького НВК, керівник Долга З.В.;

ІІІ місце – Базелюк Назар, учень Мошанецької ЗОШ, керівник Кушнір М.А.

«Народознавство та краєзнавство»:

ІІ місце – Андрущак Сергій, учень Бабинської ЗОШ, керівник Мартинюк А.А.;

ІІ місце – Ткачук Богдан, учень Новоселицького НВК, керівник Гончар В.М.

 




« повернутися до списку новин