Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Військову форму одягли сини…(Зустріч в Новоселицькому НВК)

27 лютого в Новоселицькому НВК відбулася зустріч з учасниками афганської війни  та учасниками операції об’єднаних сил «Військову форму одягли сини». Виховний захід зібрав воїнів-афганців Ігошена В.А., Беженаря В. М., Пепелуцу Д.В., Карпенка М. В. та учасників ООС Тофана М.В., Салагору І.І., учнів та вчителів.

      Зі словами вдячності виступив директор Новоселицького НВК  Салагор Валентин Миколайович.

Голова спілки афганців села Новоселиця Ігошен Володимир Анатолійович передав для музейної «Кімнати пам’яті та слави» прапор  Української спілки ветеранів Афганістану та книгу «Пам’ятаємо тебе, Афганістан» (Чернівці 2018 року). Також він вручив  почесні грамоти  воїну-афганцю Пепелуці Д.В. та  директору Салагору Валентину Миколайовичу за плідну працю з Кельменецькою районною організацією української спілки ветеранів Афганістану.

Старший солдат Тофан Микола Валерійович, учасник ООС,  вручив почесні подяки від Чернівецького обласного об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей директору Салагору Валентину Миколайовичу та заступнику директора з виховної роботи Коломейко  Наталі Миколаївні - за активну громадську позицію, участь у військово-патріотичному вихованні молоді.   Бійці  поділилися враженнями від пережитого, закликали  молодь виховувати патріотизм у серці ще зі шкільної парти та вірити у перемогу.

         Учні з трепетом у серці дякували   ветеранам- афганцям, учасникам ООС, декламували вірші. Керівники гуртків «Патріотична пісня» та «Народний танець» ( Тихохід Віктор Петрович та Боднар Катерина Анатоліївна)   підготували художні номери, присвячені учасникам афганської війни  та учасникам Операції об’єднаних сил.

В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави.« повернутися до списку новин