Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Перемога Бабинської ЗОШ в проекті від Darijo 33 та Shakhtar Social Foundation

                                            «Добра мрія і невгамовне бажання її виконати-

                                                                          означає, що мрія здійсниться».

                                                                                             Сілован Рамішвілі

     Напевне, багато хто з нас помічали, що мріям властиво збуватися, якщо дуже сильно бажати їх виконання і знаходити час для того, щоб просто помріяти.  Коли наші мрії реалізовуються, ми починаємо дійсно вірити в чудодійну силу думки.

     Для досягнення будь-якої мети необхідно здійснювати кроки, що наближають до неї. І ось ми почали мріяти……. мріяти про нову футбольну форму ………..і наша мрія здійснилася.

     Завдяки модератору- Долгій Наталії Володимирівні, футбольна команда нашого району  стала переможцем проекту  від  Darijo 33 та Shakhtar Social Foundation. Від Бабинської ЗОШ, була подана заявка для участі, а  саме: історія команди, фото та відео. Третій рік поспіль «Шахтар» бере участь у соціальній компанії, що проводиться за підтримки Асоціації європейських клубів (ЕСА), UEFA  Foundation for Children  та EFDN. Її мета –показати, що заняття футболом доступні для всіх і можуть змінювати життя на краще. Життя наших футболістів змінилося після повідомлення  від екс-капітана «Шахтаря» Даріо Срни про відбір команди до числа переможців футбольних команд з усієї України. Наші футболісти отримали 15 комплектів футбольних форм та 10 м′ячів. І вже на турнірі з міні –футболу присвячений Дню захисту дітей, учні нашої школи зіграли у новій формі та отримали третє переможне  місце у змаганнях.

     Мрійте, бо мрії здійснюються!« повернутися до списку новин